Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Almanya

Almanya Tarih, kültür, sanat ve en iyi içecek ve gıda seven seyahat edenler için mükemmel bir tatil yeridir. Berlin ve kentsel kültürü, şaşırtıcı bozulmamış plajlar, tarihi mekanlarına ve Rheinland şarap imalathaneleri, Kara Orman, Bavyera göller seçseniz büyüleyici siteleri yüzlerce keşfedebilirsiniz. Kiralık Araba Almanya'da akıllı bir seçimdir. Autobahn ağ hız limitleri yokluğu ve büyük kapsama için bilinir. Bir araba tüm büyük şehirlerde tuttu ama çoğu yolcu havaalanında uçuş için kullandıkları onların up almak seçin.

Buraya geldiğinde, muhteşem kırsal ve manzara zevk için Romantic Road Güney boyunca sürebilirim. Araba müzeler ve fabrikalar, BMW, Mercedes ve Porsche araba severler için mükemmel bir yer vardır. Almanlar arabalar zevk bilmek ve onların ünlü markalar için gurur hissediyorum.

Almanya harika hedef yapan bir kozmopolit ile kentsel alanlarda ülkedir. 80 milyondan fazla insan orada yaşamak ve güçlü ekonomik ve siyasi ülke. Ziyaret edenler sahne, hoş canlı şehirler, tarihi, hayrete ve gelişmiş gelişmeler. Yemekler lezzetli ve sosis sosis, şehriye çorba, çavdar ekmeği, tart ve turta gibi geleneksel Alman yemekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Her yerde var bunlar. Ayrıca, bir Alman strudel sahip olmalıdır şey olduğunu.

Einstein, Goethe, Beethoven, Grimm Kardeşler ve Karl Marx'ın kökenli yer olduğu gibi Almanya dünyanın sanat üzerinde büyük bir etkisi vardı. Başka bir şey tarafından büyülenmişti sahne var. Bavyera Alpleri her yıl çok sayıda turist tarafından ziyaret edilen ve arazi otlatma çiçek açması dağ tarafından etkilendim. Bu suda yüzen Yeşil üzüm bağları, eski ormanları ve vadileri ile bir ülkedir. Kiralık Araba eski kasaba ve kereste köylerde bu yapabileceğiniz birçok kaleler için eve. Spor kadar o zaman sen maceracı kaçırmamak lazım Eğer dağ zirveleri snowboard ve kayak için harika bir yerdir. Spor sezonu Aralık ayında başlar ve Mart ayına kadar devam ediyor.

Seyahat gelince, Almanya bir harika tüm yıl boyunca yer. Eylül Mayıs yaz saati açık havada zevk ve ünlü bahçelerinde bira en iyisidir. Oktoberfest bira, kutluyor efsanevi bir festival olduğunu Ulusal Alman içki. Bu yüzden küçük bir Rating sonbaharda binip ve şehirler ve kırsal keşfetmek için harika bir zaman olabilir.

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,4 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre