Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Barselona Havaalani

Şehir merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta güneybatı alan Barcelona Havaalanı ikinci büyük Havalimanı İspanya Madrid Barajas sonra almaktadır. Havaalanında çok sayıda İspanyol gemileri içinde yani içinde yani Spanair ve Vueling Havayolları faaliyet için oldukça popülerdir. İdeal olarak, onun çok sayıda yurtiçi uçuşlar için çoğunlukla ve Avrupa ülkesinden ve Kuzey Afrika hedefleri nedeniyle daha popüler bir havaalanıdır. Bunun yanı sıra, Barcelona havaalanına da Latin Amerika, Kuzey Amerika ve Güney Doğu Asya'da büyük uçuşlar birçok uçuşlar yönetir. Havalimanına geliş yolcuları onları ziyaret edenler taksi, Havaalanı Servisi, halk otobüsü hizmetleri ve Kiralık Araba gibi birçok yerler Barcelona etrafında alabilir karayolu taşımacılığı için birçok seçenek vardır.

Barcelona Havaalanı beş araba kiralama şirketleri ve onların içinden göz atabilir ve kullanılabilir teklifleri hakkında daha fazla bilgi. Büyük fırsatlar için avcılık kurumlar her zaman indirimli müşterilerine vermek hazırız bu Kiralık Araba çoğunu fırsatlar. Onlar da bırakmak sen almak ve araba birçok farklı yerler etrafında ve Barcelona içinde ve hatta diğer şehirlerde büyük Katalanca düşüyorlar. Kiralık Araba sizi uygun Daurada, Maresme ve Costas Brava gibi çeşitli yerlere götürür. Barcelona havaalanına kadar Kiralık Araba ile seyahat ve sonra eve geri uçuş tahta ve havaalanında geniş otopark sunmaktadır. Aslında, havaalanına yaklaşık 24, tahminleri kayıt 000 park yerleri havaalanında her iki terminalleri için ayrılmıştır.

Terminal 1 Barcelona Havaalanı'nda meşgul olan Ricardo Bofill, Katalanca gelen ünlü bir mimar tarafından tasarlanmıştır olduğunu. Terminal tarafından muhteşem gerçekleştirilmiş her yerde onun yere tavandan karakterizedir uzun şık bir tasarıma sahip. Bugün, terminal 50 mağaza ve 30 restoran ve barlar içinde sahip sahiptir. Tamamlanmak üzere, araba Kiralık içindeki beklerken geldikten sonra burayı bir mükemmel rahatlama yer sunuyor. Terminal havaalanı da yolcuları nerede sonraki ziyaret için bir plan ile geldikleri gibi tazelemek için gidebilecekleri bir spa merkezi vardır. Orada da VIP Oda, bir kilise ve bir iş merkezi ve terminal uygun kadar 30 milyon yolcu işleyebilir. Çabalarını en iyi yolcu hizmetleri sunan, orada check - in için 166 masaları nerede tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel olarak katıldı olabilir.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,4 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre