Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Amerika Birleşik Devletleri

Amerika Birleşik Devletleri ya da ABD'de kısaca, Bütün dünyadaki en büyük ve en kapsamlı ülkelerden biridir. Kasaba ve keşfetmek için hedefler listesi oldukça uzun ve bir sürüş tatil ne zaman ABD gezisinde başlangıç noktası ile ilgili bazı zor kararlar vardır. Bazı turistler diğerleri uzun yol seyahat yapmaya karar verirken ülke veya devlet, tek bir parçası için seyahat etmek isteyen görmek ve öğrenmek bu güzel ülkenin hakkında mümkün olduğu kadar karar verin. Bir şey kesindir; ABD ne olursa olsun parçası gitmek karar, bir ABD Kiralık Araba tüm ülke genelinde bazı ziyaretçiler için ünlü ve heyecan verici yerler keşfetmek için bir özgürlük sağlayacaktır.

Kendi kendine sürücü tatil Amerika Birleşik Devletleri'nin keşfetmek için en iyi yoldur. Bir araba ya da bir römork kiralamak ister, bu güzel bölgeyi sen ve kim değil gördüm ve kültür, insanlar ve diğer şekil - in Amerika Birleşik Devletleri güzelliği tanık pek çok ziyaretçi için bekliyor. Burası büyük bir yer ve her bölgenin ziyaretçiler için ilginç ve belirli konumlar vardır. Heybetli şehirler Philadelphia ve onun kentsel tarzı yaşam, New York gibi kuzeyde ve batıda, ülkenin başkenti Washington DC ziyaret değerdir.

West coast ülkenin popüler parçası gibidir insanlar Los Angeles, San Diego ve San Francisco ihtişamını görmek istiyor. Bu bölge dünyanın en güzel bozulmamış plajlar üzerinde dinlenebileceğiniz, Kiralık Araba, Tur için harika bir şey.

East coast seyahati tercih ederim, başka bir bölgeye yerli ve yabancı ziyaretçiler eğlenmek ve Amerikan tarzı yaşamın, arkana yaslan ve güneş, deniz ve sakin bir atmosfer zevk için zevk için buraya gibidir. Onun bulvarları palmiye ağaçları ve klasik art deco mimari ile nefes alarak olarak Florida her yıl çok sayıda turist tarafından ziyaret özellikle bir yer.

Yine, Merkezi, fark edilmek çok ayrımlar vardır. Karmaşık şehir Las Vegas burada, Dallas ve Phoenix, birlikte bulunur ve bu alan üzerinden iyi bilinen Route 66 gider. Bu otoyol geçmişte çok önemli eskiden ve hala Amerika Birleşik Devletleri farklı parçalar almak için kullanılır. Kaymakam araba kiralama gezginler için öyle.

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,5 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre