Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Portekiz

Portekiz dünyanın en gelişmiş ve en çok ziyaret edilen ülkelerden biridir. Sağdaki için Avrupa'nın batısında yer alır. İspanya ve Atlantik Okyanusu sınırı. Geçmiş tarihlerini sırt - - dan Roma yerleşmesi, İber Yarımadası ve ünlü Portekizli kâşifler. Resmi dil Portekizce ve dünya çapında ve onun önceki kolonileri Güney Afrika ve Brezilya konuşulur. Portekiz kara İber Yarımadası'nda ve iki küçük adalar Atlantik Okyanusu vardır.

Fazla 13 milyon kişi her yıl bu ülkeyi ziyaret. Lisbon, Madeira ve Algarve en çok ziyaret edilen yerler. Bunlar senin Kiralık arabada çok ziyaret edebilirsiniz. Onun Adaları ve dağlar turistler için ilgi çekici pek çok sunuyoruz. Kış sporları kayak gibi çok popülerdir. Portekiz Akdeniz iklimine sahiptir ve sıcak bir ülke. Dağ alanlarda ve kıyıları ziyaretçi seviyorum harika yerler vardır. Kuzey kesimlerinde kışın, popüler nerede turist referanstır yaşayabilirsiniz.

Madeira ve Azor Takımadaları subtropikal iklim görüntüler. Bu bölgenin ekosistemler tür kuşlar, böcekler, memeliler ve sürüngenler çeşitlilik var. Boz ayı gibi türlerin tehlike altında.

Portekiz her mevsim bir turistik 's. Bir tatil olması pahalı olabilir, ama burada seyahat, ucuz ve ekonomik fiyatlarla, özellikle bir Kiralık Araba birçok hizmet alabilirsiniz. Turistler toplu gel Avrupa Almanya, İspanya, İngiltere ve daha fazla gibi. Hava alanları uygun fiyatlı seyahat fiyatları ve şehirler birçok ucuz konaklama imkanları ve eğlence teklif et. Her yıl anakaraya ve Adaları içinde turistler için yeni çekici yerler vardır. Tüm sıcak noktalar Portekiz ile unutulmaz bir deneyim sağlayacaktır.

Araba Kiralama Lizbon başkentin varoşlarında konumlar ziyaret istiyorsak avantajlıdır. Ayrıca biraz daha muhteşem sahil beldesi Estoril veya tarihi masal şehir Sintra gidebilirsiniz. Üzüm bereket Douro Valley ziyaret listenizde iseniz, Porto sinek ve rent a car. Bir araba serbestçe şarap toprakları ortaya çıkarmak için önemlidir. Kuzeye doğru gitmeye karar verirsen, dinazor ayak izleri ve büyük hiç dinozor yumurtası bulduktan yer gibi eski fosiller görebilirsiniz.

Portekiz'de gittiğin her yerde geleneksel Portekiz müzik, Fado, dinlemek ve İber Yarımadası'nın romantik bu bölümünde şarap içmek.

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,6 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre