Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Yunanistan

Yunanistan'Avrupa ' nın güneyinde yer alan bir ülkedir. Aynı zamanda ülkenin en büyük kenti olan Atina Yunanistan'ın başkenti şehir olduğunu. Burada 11 milyondan fazla insan yaşıyor. Kıyı şeridi ve Adaları Cyclades, Dodecanese ve Girit gibi ülkede turistler için popüler cazibe hedefleri vardır.

Rent a car

Yunanistan tur en etkili yollarından biridir Kiralık Araba. Keşfetmek ve görmek istediğiniz tüm yerlere seyahat etmekte. Size deneyim doğal güzellikleri ve tarihi arka plan için özgürlük verir. Bir araba ile konfor ve stil bir yolculuk ve birden fazla hedef anakara ve birkaç Adaları de ziyaret edebilecektir.

Yollar Yunanistan

Kiralık bir araba kararını verdikten sonra kendinizi bu ülkede sürüş ile alıştırmak gerekir. Özellikle İkinci Dünya Savaşından sonra karayolu ağı geliştirilmiştir ve ziyaret etmek için birden fazla farklı hedef yollar sunuyoruz. Birçok yolların petite köyleri üzerinden pitoresk tepeler çevresinde kıvrımlıdır. Akdeniz'in bu köylerin bazılarının görebilirsiniz.

En çok ziyaret edilen yerler

Yunanistan'da ne zaman sahilde eğlenceli olabilir. Birçok Adaları ziyaret edin ve tercihlerinize göre farklı plajlar seçin. O zaman Halkadiki, bütçe ve çok harcamak istiyor musunuz, mükemmel bir çözümdür. Mykonos için yapılan, Aile plajları, çıplaklar ve daha birçok gibi birçok plajlar arasından seçim yapabilirsiniz. Corfu dinlenmek için bir yer arıyorsanız, sessiz plajları ile sağlayacaktır. Kiralık Araba Beach eğlence dışında Yunanistan, Akropolis'in en popüler yerlerinden biri için seni götürebilirim. Sen şu kayanın günbatımı görünümünü hayran kalacaksınız. Rhodes, eski şehrin güzel bir kale vardır. Bu tatile ziyarete en olağanüstü şehirlerinden biridir. Agios Georgios Castle Kefalonia için çok sayıda turist çeken bir yer. Kale, Bizans döneminden 12. yüzyılda inşa edilmiştir. Geçmişinin bir parçası tanık hakkında bilgi edinme ve resimlerini görmek için ölçülemez.

Yunanistan Adaları dolaşmak için Kiralık Araba kullanamazsınız, ancak mükemmel olduğu gibi yelken yapabilirsiniz Islands bazı yerlere almanın yolu. Ancak, eğer bütçenize uygun bir yat her zaman rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çok daha ucuz başka bir seçenek bir feribot rezervasyon ve Adaları arasında olsun.

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,5 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre