Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama İtalya

Bazı Avrupa ülkeleri bir tatil planlarken, İtalya gibi turistler için birçok konumlar sunuyor dikkate alınarak ülke değer olduğunu. Zengin mirası, zevkli ve eşsiz mutfağı, zengin kültür vardır ve Batı Medeniyeti oluşturma bir parçasıdır. Görmek için bir sürü yer ve İtalya'da yapmak için o kadar çok şey keşfedeceksiniz. Memnun bu ülkenin burada zamanların en iyi almak için bir araba Kiralık keşfetmek uygundur. Tarihi ve kültürel yerler güzel sahne ezberlemek sağlamak.

İtalya Hıristiyan hacılar ve Vatikan ve diğer kutsal siteleri için gelmek isteyen turistler için büyüleyici yerdir. Şehiriçi ulaşım meşgul ve kalabalık ve yerel Taksiler pahalı olabilir muhtemeldir. Bu yüzden ucuz oto kiralama bulmak gerekir.

Tarihi Roma

İtalya için gezi Antik Roma birçok tarihi bina ve kilise ile ziyarete kaçırırsanız başarısız olur. Tanınmış sanatçılar tarafından oluşturulan kiliseler tarafından büyüledi. Onlar çok sayıda heykel ve heykel Michelangelo ve Bernini ve diğer sanatçılar tarafından oluşturulan tarafından süslenmiş. Bazı kiliseler Santa Maria Maggiore, San Giovanni, Pantheon ve St. Peter's Basilica içerir. Giriş için ödemek zorunda değil ama rehberlik için seçerseniz tahsil edilecektir. Trevi Çeşmesi'para atmak ve dilek, gelenektir. Bozuk para atma dönüşünü bu şehre Efsaneye göre garanti eder.

Pisa Kulesi hakkında yeni bir şey bulma

Bir kez İtalya Araç Kiralama, Pisa ziyaret listene koyduğunu gereklidir. Leaning Tower of Pisa görmek için fırsat olsun turist muhteşem görünümünü tarafından hayretler. Geometrik olarak, bu çok tuhaf ve ezici bir tasarıma sahiptir. Pek çok bilim ve fizik öğrenci Pisa Kulesi için çizilir ve bu nerede Galileo, ünlü bilim adamı, hareket teorisi bilimsel testler yapılmıştır. Hatta Kiralık Araba ile kule kolayca ulaşılabilir ve onlara bu muhteşem yapı Hatıra olarak için fotoğraf çekmek ücretsizdir.

Umbria'daki truffle kutlamalar katılmak

Umbria tarafından lezzetli yer mantarı ünlü İtalya, canlı ve güzel bir bölgesidir. Yer mantarı için ilgili kutlamalar da katılabilirsiniz. Size katılabilir ve siyah truffles yüceltmek Norcia bir festival vardır. Beyaz yer mantarı sadece geç sonbaharda görünür.

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,5 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre