Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Fransa

Birkaç manzaraları ve ziyaret için hedefler ile dünyanın en çekici parçalarından biridir Fransa. Bunun nedeni, güzel restoranlar, inanılmaz mimari veya kültürü olabilir. Onun güzel yemekleri ve unutulmaz binalar, moda, geçmiş ve çok daha fazlası ile Fransa böyle güzellik, ihtişam ve başka bir yer ile karşılaştırılamaz çekici çekicilik ile yer. Güzelliği tanıklık yapmaya karar verdiğinizde, her köşesini keşfetmek için özgürlük önemli olduğu gibi çok rent a car, unutmayın.

Eyfel Kulesi ve Müzesi görünümünden

Fransa derken, bir şey akla - Paris gelecek. Bu şehir tüm turistler için dayanılmaz ve kendiniz için de aynı şeyi bekleyebilirsiniz. Senin Kiralık Araba ile Madonna Rocks, Venüs de Milo ve tabii ki, Mona Lisa içeren sanat koleksiyonu için ünlü çok iyi bilinen Louvre Müzesi ziyaret edebilirsiniz. Cam piramit de ilginç işte.

Fransa'nın ikonik özelliği, Eyfel Kulesi hayran olmak için bekliyor. Asansör veya merdiven üst ulaşabilirsiniz ve yukarı olduğunda, ayağa kalk, tüm şehrin ışıkları altında muhteşem görünümü olduğunu. Asansör binmek maliyeti çevresinde € 8.20, ve sen - e yeğlemek için merdiven, maliyet fiyatı ise € 4. Ucuz Araç Kiralama, bütçe ile ilgili denge şeyler getirecektir.

Versay'bereket

Versailles Chateau de Versailles, birçok diğer manzaraları görmek ve Versailles şehir Kiralık Araba ile gitmem gereken yerler aramak zorunda bir cazibe vardır. Bu Saray en büyük olan kıtada, hangi Kral Louis XIV tarafından inşa edildi. Aynalar Hall, memnuniyetle uzun boylu aynada kendine sen gözlemleyebilirsiniz ziyaret başka bir hedefe tur yapabilirsiniz. Goliath salonu muhteşem avizeler tarafından aydınlatılmış durumda. Ayrıca diğer mementos Kral Louis XIV dönemi vardır. Kraliçe ve Kral abartılı dairelerin ziyaretçilere açıktır. Servet ve lüks bu sitenin size hayran olacak. Giriş maliyeti € 18.

Rhone Vadisi huzur sağlar

Fransa'da dinlenmek için bir yer arıyorsanız, Rhone Vadisi ve kentleri Valence ve Vienne, istenen huzur sağlayacak seyahat edebilirsiniz. Bu alanda, Roma Tapınağı kalıntıları ziyaret edebilirsiniz. Valence alan Pazar Merkezi olarak bilinen, alışveriş yapmak için bir araba alabilirsin.

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,5 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre