Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Kıbrıs

Bir hayal edebiliyorum her iyilik zengin bir ada Kıbrıs değildir. Bu antik, kaleler gibi Manastırlar güzel konumlar vardır; yaylar. Bu güzel çimen, tahıl ve hatta meyve tadını çıkarmak için tüm insanlar için var. Adanın ikiye ayrılmıştır, içinde seyahat kolay olsa. Turistler bu herhangi bir zamanda ziyaret böylece ister ve macera ömür boyu. En güzel Adaları biri olan öyle sonra bir turistik görmek için harika şeyler ile. Yunan tarafında sadece başlangıç, son moda butikleri arazi germek hizalanır, hip kafe ve hatta altın kemerli orada bulunabilir. Sadece bazı birkaç mesafe yürüyüş, götürür seni sınıra kadar geçen binalar ve Kıbrıs işte buradasın! Hep birlikte farklı bir dünya. Kuzey kesiminde gerçekten turistlerin ilgisini çekmektedir.

Kıbrıs'ta bir içecek veya bira bira severlerin havalı Courtyard için ferahlatıcı sahip keyfine varacaksınız. Bir ada ile çok kültürlü ve eski binalar ve duvarlar dışarı konuşuyor bunun için. Premier cami, Merkezi, bir antik Limanı ve Roma şehir güzel kilise duvarları bazı sahnelerine adada bulunmaktadır.

Kiralık Araba hazır olduğundan adanın etrafında seyir için kolay bir yol olur. Kıbrıs tatil için ziyaret eden kişiler için fantastik resort için evden uzakta bir ev var. Konukseverlik orada altında sahil huzur kusursuz. Güzel plajlar için kum uzun streç güneşin tadını çıkarma için bir platform sağlar. Sunlounger bir şemsiye tuvalet ve banyo uygun ücret de sunulmaktadır. Kaplumbağalar her zaman yaz aylarında yumurtaları görülmektedir; Bu çocuklar en sevdiğim parçasıdır.

Yabancı yatırımcıların geliştirdik ve Villalar Kıbrıs'ta bulunabilir. Bu binalar ve bazıları çok çekici; bir beş parmak büyük dağ daha fazla güzellikler görmek için gitmek gerekir. Araba Kiralama bir adanın diğer plajlar için bile dolaşmak yardımcı olacak olumlu sıcaklıklar orada. Bu adanın bir kadar ziyaret edin ve keşfetmek için bir şans almalıdır. Ulaşım adanın içinde ve hatta sınır ötesi oldukça kolaydır. Her zaman, en iyisi Kiralık Araba bu. Bu adayı ziyaret eden turistler her zaman sonraki düğün yüzünden onunla birlikte awesomeness dönmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden bir bir şans almalıdır.

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,6 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre