Salīdziniet 1 150 kompāniju vairāk nekā 31 000 galamērķos. Garantēti labākā cena.

Meklēt nomāšanai

Bezlimita kilometri
Apdrošināšana pret bojājumiem
Apdrošināšana pret zādzību
Bezmaksas kredītkardes apmaksa
Premium lokācijas nodeva
Vietējie nodokļi
Lidostas piemaksa

Auto Noma Fuerteventura Lidosta

Fuerteventura lidosta ir lidosta Fuerteventura sala un atrodas Puerto del Rosario. Šī lidosta, tiek attiecināts arī uz El Matorral lidostā. Tas ir liels lidosta, kas ir lielisks salu Fuerteventura. Daudzi tūristi ierodas izbaudīt skaisto vietu šo apbrīnojamo salu Fuerteventura.

Šīs lidostas ir transporta dažādi, lai indivīdiem nav jāuztraucas par to, kam nav veids, kā iegūt savu vietu. Tur ir autobusu transporta un autobusi palaist no ik pēc divdesmit līdz trīsdesmit minūtēm. Jāatrod taksometrs, lai dotu jums braukt, jums būs piecu līdz desmit minūšu gājienā no termināla ielidošanas. Taksometros nav izmaksas daudz, un ir lielisks veids, kā transporta, kad jūs meklējat pieņemamām veids, kā iegūt ap salu. Jūs varat arī rezervēt privāto transportu, kurā draiveri jūs sagaidīs kad zemi gatava uzņemties jūs lidostā, kur jūs vēlaties doties. Arī šeit var iznomāt automašīnu nomas uzņēmumi. Var iznomāt auto no Fuerteventura lidostā, lai varētu braukt pa šo salu un izpētīt to. Iznomāt auto jums nāksies aizpildīt vienkāršu veidlapu, un pārliecinieties, vai jūsu licences kopā ar jums. Jūs varat apmeklēt visas vietas vēlaties vajadzīgajā secībā.

Ir tik daudz vietas, lai redzētu, kad esat Spānijā un salu Fuerteventura. Jūs varat apmeklēt šo salu skaistas pludmales. Jūs varat arī doties uz Corralejo Main Beach un Olivia Beach arī ir lieliska vieta, lai apmeklētu karstā dienā. Tur ir daudz parku, iepirkšanās centri, ūdens parku, muzeju un golfa tiesām, jo tie ir arī pārsteidzošs vietas, ko apmeklēt kopā ar ģimeni, atrodoties Fuerteventura.

Kad jūs lidostā var patērēt pārtiku no dažādiem restorāniem un bāriem. Café di Fiore šajā lidostā kalpo mutes dzirdīšanu pārtikas un šis restorāns ir tautas pirmā izvēle, kad viņi atbrauc uz lidostu. Pastāv arī dažādas iepirkšanās centrus, lai varētu iegādāties preces beznodokļu un saņemt visus vienumus, kas jums būs nepieciešams, kamēr par savu braucienu uz Fuerteventura, Spānija. Šeit jūs varat arī gaidīt uzgaidāmajā telpā, un atpūsties pāris stundas pirms jūsu lidojuma atkāpjas no lidostas. Šī vieta ir pārsteidzošs vieta, kur būt, ja esat atvaļinājumā, jo tur ir tik daudz ko darīt šeit. Tas ir patiesi sala, kas ir piepildīta ar daudzus brīnumus. Ja jūs gribat iet uz atvaļinājuma vajadzētu rezervēt jūsu biļeti uz Fuerteventura drīz!

Transportlīdzeklis Savākšanas

Karte:

Mūsu Recenzijas

2 500 lietotāji ir novērtējuši mūs tieši

8,8 / 10
TargetCarHire.com
Recenzijas tiešsaistē

50 000 lietotāji ir rated mūsu auto noma piegādātājs tiešsaistē

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre