Salīdziniet 1 150 kompāniju vairāk nekā 31 000 galamērķos. Garantēti labākā cena.

Meklēt nomāšanai

Bezlimita kilometri
Apdrošināšana pret bojājumiem
Apdrošināšana pret zādzību
Bezmaksas kredītkardes apmaksa
Premium lokācijas nodeva
Vietējie nodokļi
Lidostas piemaksa

Auto Noma Menorca Lidosta

Vai jūs kādreiz esat bijis Menorca? Ja esat, tad jums droši vien ir spērusi kāju vērā Menorca lidostā, kad esat ieradušies šeit un jums ir jāzina par apbrīnojamo pakalpojumu, ka šī lidosta piedāvā saviem klientiem. Šī lidosta sauc arī Mahon lidostā. Šī vieta tika izveidota gada marts 24, 1969. Tā ir sešpadsmit vārtiem un spēja pārvadāt vairāk nekā divus miljonus pasažieru katru gadu. Tā ir jauka vieta, kur ceļot uz, ja esat atvaļinājumā. Jūsu ģimenei patiks vides un jums būs iespēja izglītot sevi par Spānijas vēsture.

Kad jūs nokļūt lidostā jums ir daudz iespēju transportēšanas no kuriem izvēlēties. Varat atklāt šo lielisko pilsētu ar taksometru, autobusu, vai pat saņemt nomas automašīnu. Tur ir [numurs] taksometri, kas pieejami pie termināļa iebraucēju. Arī tur ir daudz automašīnu nomas pakalpojumus, kas pieejami, lai jūs varētu izvēlēties. Viens no auto nomas pakalpojumus, kas ir diezgan populārs šajā lidostā ir automašīnu īres Menorca. Jūs varat doties uz jebkuru vietu, kas jūs gribētu Menorca nomas automašīnu. Tur ir tik daudz automašīnu, kuras jūs varat izvēlēties, tāpēc nav nepieciešams fret par neatrodot auto, kas dos jums justies ērti. Auto nomas pakalpojumus ir diezgan pieejamu un jums būs jāmaksā, pamatojoties uz cik dienām jūs izmantojat automašīnas. Tiešsaistē, ja vēlaties, jūs varat rezervēt savu nomas auto. Viss, kas jums jādara, ir sniegt savu personisko informāciju tiešsaistē, kamēr Jūs rezervējat lidmašīnas biļeti. Tas ir ļoti vienkāršs, un jūs varēsiet aizpildiet tiešsaistes pieteikumu tikai dažu minūšu laikā. Saņemot automašīnu nomas uzņēmumam viņi lūgs jums parādīt jūsu identifikācijas datus un pēc tam jums tiks dota atslēgas auto uzreiz.

Tur ir tik daudz tūristu atrakcijas, lai redzētu Menorca, Spānijā. Ja jums iet uz šo pilsētu būtu pavadīt kādu laiku pie nacionālā parka. Šis parks ir tik daudz skaistuma un zaļumi, kas liks tev justies ļoti atvieglinātas un vieglumu. Arī jūs varat doties peldēties ezerā Menorca, ja vēlaties. Tas ir viens no lielākajiem ezeriem Eiropā, un jums nebūs žēl, apmeklējot šīs tautas vietā. Pastāv arī daudz iepirkšanās centri un restorāni, kur var pavadīt savu laiku. Arī tur ir daudz dažādu gardumu, ka jūs varat atrast pie restorāniem. Vajadzētu rezervēt jūsu biļeti iespējami drīz, jo tur ir fantastiska infrastruktūru un arhitektūra, ko jums vajadzētu redzēt. Jums nebūs vīlušies, uzturoties šajā skaistajā pilsētā un nevēlaties atstāt, jo brīnišķīgi vidi, ka Spānija ir piedāvāt.

Transportlīdzeklis Savākšanas

Karte:

Mūsu Recenzijas

2 500 lietotāji ir novērtējuši mūs tieši

9,2 / 10
TargetCarHire.com
Recenzijas tiešsaistē

50 000 lietotāji ir rated mūsu auto noma piegādātājs tiešsaistē

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre