Palyginkite 1 150 kompanijų pasiūlymus daugiau nei 31 000 vietovių. Geriausios kainos.

Ieškokite

Neribotas kilometrai
Draudimas avarijos atveju
Civilinės atsakomybės draudimas
Jokių kreditinės kortelės mokesčių
Draudimas vagystės atveju
Premium vietovės mokestis
Vietiniai mokesčiai

Auto Nuoma Fuerteventura Oro Uostas

Fuerteventūros oro uostas yra oro uostas, Fuerteventura saloje ir yra įsikūrusi Puerto del Rosario. Šis oro uostas yra taip pat vadinama El Matorral oro uostas. Jis yra didelis oro uostas, kuris yra puikus Fuerteventuroje. Daugelis turistų atvyksta į Fuerteventura mėgautis gražių svetainių šios nuostabios salos.

Šis oro uostas turi daug būdų transportavimo pasiūlyti savo keleiviams, kad asmenų nereikia nerimauti ne jos būdą, kaip gauti į savo vietą. Yra autobusų transportas, ir autobusai kursuoja nuo kas dvidešimt - trisdešimt minučių. Rasti taksi kabina duoti jums važiuoti, turite 5 – 10 minučių kelio pėsčiomis nuo terminalo atvykimo. Taksi kainuoti daug, ir yra puikus būdas transportavimo, kai jūs ieškote už prieinamą būdas keliauti po salą. Jūs taip pat galite užsisakyti asmeninius pervežimus, kurioje vairuotojas pasitiks jus kai jūs žemės oro uoste pasiruošęs priimti jus kur norite eiti. Be to, čia galima išsinuomoti automobilių nuomos kompanijų. Jūs galite išsinuomoti automobilį nuo Fuerteventura oro uosto, kad galite vairuoti aplink šią salą ir tyrinėti ją. Išsinuomoti automobilį jūs turėsite užpildyti paprastą formą, ir įsitikinkite, kad turite jūsų licencija su jumis. Galite aplankyti visas vietas į jūsų norima tvarka.

Yra tiek daug vietų, kuriose matyti, kai esate Ispanijoje ir Fuerteventuroje. Galite aplankyti šią salą paplūdimiuose. Taip pat galite pereiti į Corralejo pagrindinis paplūdimys ir Olivia paplūdimys taip pat yra puiki vieta apsilankyti karštą dieną. Yra daug parkų, prekybos centrai, vandens parkai, Muziejai ir golfo aikštynu, nes jie yra taip pat nuostabi vietų apsilankyti su šeima, kai esate Fuerteventuroje.

Kada jūs šiame oro uoste jūs galite vartoti maisto produktus iš įvairių restoranų ir barų. Kavinė di Fiore šis oro uostas siūlo skanius patiekalus ir šiame restorane yra Liaudies pirmasis pasirinkimas, kai jie ateina į oro uostą. Yra taip pat įvairių prekybos centrų, todėl jūs galite įsigyti be muito elementus ir gauti visus elementus, kurie jums reikia nors dėl savo kelionę į Fuerteventura, Ispanija. Jei ne čia taip pat galite palaukti laukiamajame, ir pailsėti kelias valandas prieš jūsų skrydis išvyksta iš oro uosto. Ši vieta yra nuostabi vieta, kad kai atostogauti, nes yra tiek daug padaryti čia. Tai tikrai sala, kuri alsuoja daug stebuklų. Jei norite eiti į atostogų turėtų užsakyti jūsų bilietas į Fuerteventura greičiau!

Pasiimti Vieta

Žemėlapyje:

Mūsų atsiliepimai

2 500 vartotojaimus įvertino tiesiogiai

8,8 / 10
TargetCarHire.com
Atsiliepimai Online

50 000 vartotojai įvertino mūsų automobilių nuoma tiekėjas internete

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre