Nabízíme srovnání cen všech hlavních a nezávislých autopůjčoven

Vyhledat vozidel

Neomezený počet najetých kilometrů
Zahrnuje všechny standardní pojištění
Porovnat 1 150 dodavatelé
Žádné poplatky za kreditní kartu
Bezplatné Storno až do 48 hodin
Rozložit pomoc
Skvělé ceny zaručené

Půjčovna Aut Fuerteventura letiště

Letiště Fuerteventura je letiště Fuerteventura ostrov a se nachází v Puerto del Rosario. Toto letiště je také označována jako letiště El Matorral. To je velké letiště, které se nachází v nádherné ostrov Fuerteventura. Mnoho turistů míří do vychutnat krásné stránky této úžasné ostrova Fuerteventura.

Toto letiště má mnoho způsobů dopravy nabízí svým cestujícím, aby jednotlivci nemusí se starat o způsob, jak dostat do jejich umístění. Autobusová doprava, a jezdí ze všech dvacet až třicet minut. Chcete - li najít taxi taxi pro vás svézt, budete muset pět až deset minut pěšky od terminálu příjezdu. Taxíky levné a jsou skvělým způsobem dopravy, když hledáte cenově dostupný způsob, jak dostat po celém ostrově. Můžete také rezervovat soukromé dopravy, v němž řidič se sejdeme při přistání na letišti vás zaveze kam chcete jít. Navíc auto pronájem společnosti zde k zapůjčení. Si můžete pronajmout automobil od letiště Fuerteventura, aby mohli jet kolem ostrova a zkoumat to. Chcete - li si pronajmout auto budete muset vyplnit jednoduchý formulář a ujistěte se, že máte licenci s vámi. Můžete navštívit všechna místa, které chcete v pořadí, ve kterém chcete.

Je tolik míst vidět, kdy jste ve Španělsku a na ostrově Fuerteventura. Můžete navštívit krásné pláže ostrova. Můžete také přejít na hlavní pláž Corralejo a Olivia Beach je také skvělým místem pro návštěvu na horký den. Existuje mnoho parků, nákupních center, aquaparků, muzeí a golf soudy proto, že jsou také úžasné, míst k návštěvě s rodinou, když jste na ostrově Fuerteventura.

Když na tomto letišti si můžete konzumovat potraviny od různých restaurací a barů. Café di Fiore v tomto letišti se podávají lákavá jídla a tato restaurace je lidové první volbou, když přijdou na letiště. Existují také různé nákupní centra, takže si můžete koupit bezcelní položky a získat všechny položky, které budete potřebovat, zatímco na cestu do Fuerteventura, Španělsko. Když na tu můžete čekat v čekárně a odpočinku na pár hodin před odletem odjíždí z letiště. Toto místo je úžasné místo, kde se, když jste na dovolené, protože tam je tolik práce zde. Je to skutečně ostrov, který je naplněn mnoha zázraků. Lístek na Fuerteventuře měli knihu brzy, pokud chcete jít na dovolenou!

Kolekce Cíl

Mapa:

Naše recenze

2 500 uživatelů nám hodnotilo přímo

8,8 / 10
TargetCarHire.com
Recenzí online

50 000 uživatelé ohodnotili naši autopůjčovnu online

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre