Ponúkame porovnanie cien všetkých hlavných a nezávislých prevádzkovateľov autopožičovní

Hľadaj prenájom

Neobmedzené kilometre
Havarijné poistenie
Poistenie proti krádeži
Bez poplatkov za platbu kreditnou kartou
Bez poplatkov za zmeny v rezervácii
Najnižšia garantovaná cena
Najlepšie ceny garantované

Autopožičovňa Letisko Fuerteventura

Letisko Fuerteventura je ostrov letisko Fuerteventura a nachádza sa v Puerto del Rosario. Toto letisko je tiež označovaná ako letisko El Matorral. To je veľké letisko, ktoré je nádherný ostrov Fuerteventura. Mnoho turistov prichádza do Fuerteventura užiť si krásnych miest tento úžasný ostrov.

Toto letisko má mnoho spôsobov dopravy ponúka pre svojich cestujúcich, tak, že jednotlivci nemajú na starosti nemajú spôsob, ako dostať svoje miesto. Je tu autobusová doprava a autobusy jazdia každých dvadsať až tridsať minút. Nájsť taxi taxi vám jazdu, budete musieť chodiť päť až desať minút od terminálu príchodu. Taxi nestojí veľa a sú skvelým spôsobom dopravy, keď hľadáte cenovo dostupný spôsob, ako dostať okolo ostrova. Môžete si tiež rezervovať súkromnú dopravu, v ktorom vodič vás bude čakať keď pozemky na letisku pripravení prijať vás, kam chcete ísť. Tiež, môžete tu najal Požičovňa áut spoločnosti. Si môžete prenajať auto od letiska Fuerteventura, tak, že môžete riadiť okolo tohto ostrova a preskúmať. Prenájom auta, budete musieť vyplniť jednoduchý formulár a uistite sa, že máte licenciu s vami. Môžete navštíviť všetky miesta, ktoré chcete v poradí, ktoré chcete.

Existuje toľko miest vidieť, keď ste v Španielsku a na ostrove Fuerteventura. Môžete navštíviť krásne pláže tohto ostrova. Môžete tiež prejsť na hlavné pláže Corralejo a Olivia Beach je tiež skvelé miesto na návštevu počas horúceho dňa. Tam sú mnohé parky, nákupné centrá, vodné parky, múzeá a golfové kurty, pretože sú aj úžasné miesta na návšteve s rodinou, keď ste na ostrove Fuerteventura.

Keď ste na tomto letisku môžete konzumovať potraviny z rôznych reštaurácií a barov. Fiore di Café v tomto letisku ústa zalievanie jedlá a tejto reštaurácie je prvá voľba ľudí, keď prídu na letisko. Existujú aj rôzne shopping centrá, takže môžete nakupovať bez cla a získať všetky položky, ktoré budete potrebovať, zatiaľ čo na výlet do Fuerteventura, Španielsko. Keď tu môžete čakať v čakárni a odpočinku na pár hodín pred odletom premáva z letiska. Toto miesto je úžasné miesto, keď ste na dovolenke, pretože tam je toľko robiť tady. Naozaj je to ostrov, ktorý je naplnený veľa zázrakov. Ak chcete ísť na dovolenku by ste mali rezervovať letenky do Fuerteventura čoskoro!

Vyzdvihnutie

Mapa:

Naše Recenzie

2 500 užívateľov nás ohodnotilo priamo

8,8 / 10
TargetCarHire.com
Recenzie online

50 000 užívateľov si ohodnotili svoj prenájom vozidiel online

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre