Ponúkame porovnanie cien všetkých hlavných a nezávislých prevádzkovateľov autopožičovní

Hľadaj prenájom

Neobmedzené kilometre
Havarijné poistenie
Poistenie proti krádeži
Bez poplatkov za platbu kreditnou kartou
Bez poplatkov za zmeny v rezervácii
Najnižšia garantovaná cena
Najlepšie ceny garantované

Autopožičovňa Letiska Menorca

Už ste niekedy boli v Menorca? Ak máte, potom ste pravdepodobne vstúpil nôh do letiska Menorca, keď ste prišli sem, a musíte vedieť o úžasné služby, že toto letisko poskytuje svojim zákazníkom. Toto letisko je tiež nazývaný Mahon letisko. Tomto mieste bola založená 24. marec 1969. Má šestnásť brány a schopnosti na prepravu viac ako dva milióny cestujúcich ročne. To je pekné miesto na cestu do, ak ste na dovolenke. Vaša rodina bude milovať prostredia a bude môcť vzdelávať sami o histórii Španielska.

Keď sa dostanete na letisko máte mnoho možností dopravy. Môžete objavovať toto skvelé mesto taxi, autobus, alebo dokonca získať auto z požičovne. Tam sú taxíky, ktoré sú k dispozícii v príletovej hale terminálu. Tiež existuje veľa áut ktoré sú k dispozícii na výber. Jedným z požičovňu áut, ktorý je veľmi populárny na tomto letisku je Požičovňa áut Menorca. Môžete ísť na akékoľvek miesto vášho želania v Menorca v aute áut. Existuje tak veľa automobilov, ktoré si môžete vybrať z, takže nie je potrebné sa trápiť, že nemôže nájsť auto, ktoré vám umožnia cítiť pohodlne. Požičovňa áut sú pomerne cenovo dostupné a vám bude účtovať na základe koľko dní budete používať auto. Prenájom auta si rezervovať on - line, ak si budete priať. Všetko, čo musíte urobiť, je poskytnúť svoje osobné údaje on - line, zatiaľ čo vy rezervovať letenku. Je to veľmi jednoduché a budete môcť vyplniť on - line žiadosť v priebehu niekoľkých minút. Keď prídete do požičovne sa spýta Ukázať svoje identifikačné údaje a potom dostanete kľúče k autu okamžite.

Existuje mnoho turistických atrakcií v Menorca, Španielsko. Ak pôjdete do tohto mesta by mal stráviť nejaký svojho času v národnom parku. Tento park má tak veľa krásy a zelene, ktorý bude vás cítiť veľmi uvoľnene a nenútene. Tiež môžete ísť zaplávať v jazere Menorca, ak chcete. Je to jeden z najväčších jazier v Európe a nebudete ľutovať toto obľúbené miesto na návšteve. Existuje tiež veľa nákupných centier a reštaurácií, kde môžete tráviť svoj čas. Tiež existuje veľa rôznych dobrôt, ktoré môžete nájsť v reštauráciách. Mali rezervovať letenky čo najskôr, pretože tam je fantastický infraštruktúry a architektúry, ktoré by ste mali vidieť. Nebudete sklamaní počas vášho pobytu v tomto krásnom meste a nebude chcieť opustiť kvôli nádherné prostredie, že Španielsko má ponúknuť.

Vyzdvihnutie

Mapa:

Naše Recenzie

2 500 užívateľov nás ohodnotilo priamo

9,2 / 10
TargetCarHire.com
Recenzie online

50 000 užívateľov si ohodnotili svoj prenájom vozidiel online

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre