Nabízíme srovnání cen všech hlavních a nezávislých autopůjčoven

Vyhledat vozidel

Neomezený počet najetých kilometrů
Zahrnuje všechny standardní pojištění
Porovnat 1 150 dodavatelé
Žádné poplatky za kreditní kartu
Bezplatné Storno až do 48 hodin
Rozložit pomoc
Skvělé ceny zaručené

Půjčovna Aut Menorca Letiště

Už jste někdy byli na Menorca? Pokud máte, pak máte zřejmě nevkročil do Menorca letiště, když jste sem přišli a víte o úžasné služby, že tato letiště poskytuje svým zákazníkům. Toto letiště je také nazýván letiště Mahon. Toto místo byla založena dne 24. Má šestnáct brány a schopnost přepravovat více než dva miliony cestujících ročně. Je to pěkné místo k cestě do, pokud jste na dovolené. Vaše rodina bude milovat prostředí a budete mít možnost se vzdělávat sami o historii Španělska.

Když se dostanete na letiště máte mnoho možností dopravy. Můžete objevovat toto velké město taxi, autobus, nebo dokonce si pronajmout auto. Tam jsou taxíky, které jsou k dispozici na příjezdy terminálu. Také existuje mnoho služby půjčovny aut, které jsou k dispozici pro výběr. Pronájem automobilů, které je velmi populární na tomto letišti je Menorca pronájem auta. Můžete jít na místo, které si přejí v Menorca pronájem auta. Existuje tak mnoho aut, které si můžete vybrat z, takže není důvod k obavám není najít auto, které vás cítit pohodlně. Pronájem automobilů jsou poměrně cenově dostupné a zaplatíte založené na kolik dní používáte auto. Pronájem auta si můžete rezervovat online, chcete - li. Vše, co musíte udělat je, poskytnout vaše osobní údaje on - line, zatímco rezervaci letenky letadlo. Je to velice jednoduché a budete moci dokončit online aplikace v rámci během několika minut. Když dorazí k půjčovně aut se zeptá, Ukázat své identifikační údaje a pak budete mít klíče k autu ihned.

Existuje tolik turistických atrakcí v Menorca, Španělsko. Pokud půjdete do tohoto města měl strávit nějaký čas v národním parku. Tento park má tak tolik krásy a zeleň, které budete cítit velmi uvolněně a v pohodě. Také můžete jít zaplavat v jezeře Menorca, pokud chcete. Je to jeden z největších jezer v Evropě a nebudete litovat návštěvy Toto oblíbené místo. Existují také mnoho nákupních center a restaurací, kde můžete strávit váš čas. Existuje také mnoho různých lahůdky, které můžete najít v restauracích. Protože tam je fantastický infrastruktury a architektury, měli byste vidět měli co nejdříve rezervaci letenky. Nebudete zklamáni během vašeho pobytu v tomto krásném městě a nebudete chtít opustit kvůli nádherné prostředí, které Španělsko má co nabídnout.

Kolekce Cíl

Mapa:

Naše recenze

2 500 uživatelů nám hodnotilo přímo

9,2 / 10
TargetCarHire.com
Recenzí online

50 000 uživatelé ohodnotili naši autopůjčovnu online

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre