Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Nice Havaalani

Nice büyük şehir her ikisi için de Fransa en popüler yerlerinden biri olduğunu ve genç tatil. Şehir zevk için bir şey herkesle sunmak güçlü olmak sahiptir. En çok turist Nice onun etik çeşitlilik ve ünlü waterfront ile ilişkilendirin. Güzel Havaalanı arasında Fransa Havalimanları ve doğrudan Paris'e düzenli günlük uçuşlar ve diğer Avrupa şehirlerine aynı zamanda Kanada, New York ve Orta Doğu ve Kuzey Afrika'daki bazı yerleri sunmaktadır. Araba Kiralık şirketler Nice Havaalanı'nda çoğu havayolu şirketleri tarafından kullanılan büyük terminal / Terminal 1 rezervasyon masalar var. Terminal 2 öncelikle yiyecek ve içecek sağlamak için Air France ve Easyjet ve ücretsiz servis otobüsleri yolcuların iki terminaller feribot.

En güzel Havaalanından şehir merkezine seyahat yolu bir araba kiralamak ve yol boyunca keyfini çok şey olacak. Nice da en gözde turistik mekanlara Colline du Chateau limana bakan ve Baie des Anges biridir. O kadar çok yıkık kalenin duvarları dağılan dışında var ancak hala zaman. Nice da olmanın bir üne sahip bir dizi en çok hangi teklif ücretsiz giriş yerli halk ve turistler için müze ev. Asya Sanat Müzesi Hintliler ve Çin en iyi mimari koleksiyon ev sahipliği yapmaktadır. Parc Phoenix tropikal cam ev ve Botanik Bahçesi ev sahipliği daha fazla 2500 farklı bitkiler ve ayrıca birçok hayvan de ev sahipliği yapmaktadır. Muse Chagall majorly çizimler, heykeller ve resimler geri 17 yüzyıldan kalma büyüleyici koleksiyonları görebileceğiniz yakınlardaki Musee Matisse yanı sıra sanatsal koleksiyonları var.

Kiralık araç ile müze ziyaret dışında güzel de bir ev güzel plajlarından olduğu bilinmektedir ve genel uzanmanız ya da plajlar banyo için gidiş kesinlikle seveceksiniz. Ama sadece büyük düz taşlar gallets bilinen bu plajlar çoğu ama sen - ebilmek almak daha iyi bir deneyim özel plajlarından bazıları anlayacak. Paspas ya da havlu yanı sıra, ayrıca taşları üzerine yürümek oldukça acı verici olabilir gibi bir çift sandalet taşımak önerilir. Nice Havaalanı'na konumlar hareketli daha uygun bir araba kiralama şirketi Hizmetleri arıyorsan havaalanında dayanır.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,3 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre