Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Geneva Havaalani

Cenevre Havaalanı resmen Cenevre şehir hizmet vermektedir Genève Aéroport bilinir. Bu Havaalanı 3 mil kuzeyinde Geneva şehir olan Cointrin yer alır. Ulaşım bu Havaalanı içinde ve dışında bol miktarda bulunur; Koç, taksi, tren, Bisiklet veya yürüyüş bile. Ancak, Kiralık bir araba daha İsviçre uygun görmek isteyen gezginler için en iyi seçenek olacaktır.

Araba Kiralama Hizmetleri kolaylaştırmak için havaalanında profesyonel araba Kiralık şirket bulunmaktadır. Her bütçeye uygun farklı tarifeler ile Kiralık Araba modelleri çeşitleri mevcuttur. Girişte ve gümrük geçtikten sonra bir kiralama gerektiren yolcu sayaçları bulmak için bir yan binaya giderken yapabilirsiniz. Yolcular tesis alanına yol uygun işaretler. Gezginler şirketler ile gitmek için geniş bir aralığı vardır. Basit Kiralama yordam hızlı bir şekilde istenen araba havaalanından sürüş önce güvenliğini sağlamak için yürütülür. Döndürür düzey 1 otoparka yapılır. Servisi Hizmetleri taşıma gezginler için araba döner araba park terminal binası gündüz için kullanılabilir. Bu havaalanından kiralanan arabalar araba İsviçre otoyollar üzerinde seyahat izin verir bir otoyol çıkartma olan bir skeç var; Aksi takdirde para cezası eğer trafik müdürleri tarafından verilebilir.

Yerler ve Etkinlikler

İsviçre ise şımartmak için etkinlikler sayısız olduğunu; Bu nedenle, bir araba Kiralık uygun kurtulmak için ideal bir seçenektir. Tatil güzergah bir kiralama ile çok esnektir. Turistler Chamonix Vadisi'ne güzel manzara panoramik görebilmek için kullanabilirsin. Geniş şaşırtıcı fotoğraf çekmek için fırsatlar vardır. Geneva şehir turu tur operatörleri ile rezervasyon yerine, Kiralık bir araba iyi şehir turist Haritası ile aynı işlevi gerçekleştirebilir. Turistler tarafından tercih edilen yerler ne profesyonel turları izin daha uzun durdurma boş bir şehir turu tadını çıkarabilirsiniz.

Cenevre şehir panorama her yerde bir sürü ile güzel bir şehirdir. Turistler ayak, eski şehirde zevk bir tramvay yolculuğu veya teleferik şaşırtıcı manzaraları görmek gibi şehirde belirli yollarda yürümek de onların Kiralık Araba park edebilirsiniz. Onların elleri (veya ayak) deneme fırsatı birçok Kayak üzerinde alır. Kiralık Araba bir kayak merkezleri Geneva çevresinde sayısız turist taşıyan idealdir.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,6 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre