Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Londra Stansted Havaalani

Londra'nın ünlü Big Ben milyonlarca turist her yıl için başkent büyülemektedir. Big Ben, Westminster Abbey ve London Bridge resim çekmek. Peki harika gözüküyor! Peter Pan gibi uçan olarak şehre gelemez veya süper uçan Batman araba var mı? Böylece çekirdek zevk alacağı şehre gelmeden önce sen iyice hazırlamanız gerekir. Havaalanı, araba kiralama veya alarak trenler, oteller için ve benzeri geldikten sonra yapmanız gerekenler planlamanız gerekir.

Stansted havaalanı Londra kuzeydoğusunda yer alan 30 mil (48 km) uzaklıkta olduğunu. Big Ben aslında şehirlerarası bu. Şimdi para harcama hakkında akıllı olmak var ve zaman yönetimi. Trenler alırsan taksiyle çok pahalı ise hedef için almak için bir saatten fazla sürer. Çok daha iyi araba işe dikkate ve önce iyi.

Stansted Havaalanı'ndan Londra'ya uzun mesafe olmasına rağmen başkent için bağlantı yolları çok uygun. Zahmetsizce şehir merkezine götürecek. Ne iyidir havaalanında düşük maliyetli stratejisidir.

Stansted havaalanı için çeşitli toprakları üzerinde yüz hedefleri ile Avrupa'da operatör düşük maliyetli biridir. 2013 yılında, o İngiltere'de üçüncü ve hızlı büyüyen işleç ' dir. Güncel altyapısıdır. Sen - ebilmek bulmak, depolar, otel, araba kiralama şirketleri, Otopark, yükler ve daha fazlası.

Stansted, yerel İmkanları

250 mağaza, 30 Restoran, kafe ve 9 film kulüpleri hakkında orada. Müzeler, tarihi binaları, spor etkinlikleri, sanat galerileri ve birçok ekstra boş zaman faaliyetleri bir Londra geçmek için bütün bir aileyi hizmet verecek bilet ile çok para tasarruf tarafından erişilebilir. Araba kiraya vermiş olduğu sürece bir Londra değişen bu hedeflere herhangi bir sorun ortaya değil. Düzgün yollar için sık kullandığınız yerlerin yol açacak.

çalışan - büyük çizmek, Londra Restoran Festivali, Film Festivali ve çikolata hafta Uluslararası olay vardır tüm heyecan verici bir bütün aile için etkinleştirir. Londra'nın Stansted Ifade indirim paketi bir avantaj alabilir GroupSave olarak adlandırılır. Stansed Havaalanı veya online sipariş alabilirsiniz.

Eğer sadece eğlenmek aile üyesi Londra'ya Aile gezisi çok daha fazla zevk veremez. Kendi beğeni ve varlıkları göre toplam bağımsızlık ile bir araba istihdam ederek istediğiniz en şaşırtıcı tur olabilir!

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,6 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre