Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Londra Heathrow Havaalani

Londra Heathrow Havalimanı dünyanın en işlek havaalanlarından biridir ve bunların büyük bir çoğunluğu ile yolcular milyonlarca hizmet kapasitesine sahiptir tatillerini geçirmek için şehre akın turist olmak. Havaalanına yakın şehrin kalbinde yer alır ve turistler kendilerini büyük otel ve konaklama keyifli hale getirmek için ulaşım ortamlar yakın bulacaksınız.

Londra şehir eğlenceli ve ideal bir turizm yapan neşe dolu. Heathrow havaalanında geldikten sonra en yakın araba kiralama ajansı ziyaret etmeli ve konaklamanız süresince kişisel kullanımınız için bir araba kiralamak mümkün olup olmadığını öğrenmek deneyin. Çoğu araç kiralama şirketleri Heathrow Havaalanı'nda turistler için özel fırsatlar var. İki ya da üç kişi ve bu sağlar için bir küçük araba ne zaman karşılaştırmak için büyük bir araba park etmek çok daha kolay olduğu için arabanızı park için bulma Park uzayda kavurucu bir zaman yok kompakt görünümlü arabalar idealdir.

Öte yandan, büyük bir şirket varsa, bir sedan ya da jip 4 - 6 kişi arasında herhangi bir yerde tutabilirim gibi kiralamak daha iyi bir seçenek olacaktır. Yerel Park ücretleri turistler tarafından karşılanır zorunda kalacak ve araba kiralama şirketi, Otopark ücreti ödemekten sorumlu değildir. Not yazmak için bir önemli bir Kiralık Araba ile seyahat ediyorsanız turistler her zaman Londra şehir trafik kurallarına itaat etmelisin noktasıdır. Londra çok sıkı trafik kuralları vardır ve bu onları mutlaka her zaman zorunlu kılar. Size herhangi bir trafik kurallarını ihlal yakalarsam o zaman için büyük bir sorun bulunmaktadır.

Hatta bir hafta turist olarak ziyaret etmek için bir sürü yer tamamen orada şehri görmek için yeterli değil. Turistler kontrol bazı önemli konumlar London eye, Madame Tussauds balmumu müzesine ve stadyum bazı popüler EPL takım vardır. Wimbledon sezonunda şehir ziyaret etmek şanslı iseniz, sen en sevdiğim tenis yıldızları eylem Wimbledon Tenis Turnuvası için ev sahibi olan tüm İngiltere'de Club yakalayabilirsiniz. Ziyaret edebilirsiniz şehir yerlerde ilgili daha fazla ayrıntı istiyorsanız, yerleşik bir GPS olan Heathrow Havaalanı'nda bir araba kiralama turizm önemli yerler saptar navigasyon sistemi tabanlı düşünmelisiniz.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,5 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre