Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama İbiza Havaalani

Bağımsız Adaları kez geliyor dış dünya ile temas olmadan münzevi bir yerde tatillerini geçirmek isteyen turistler için seçimdir. Böyle bir yerde Ibiza Adası sadece sahil İspanya'nın dışında yer alan var. Adanın bazı yaygın popüler uluslararası uçuş seçenekler işlemlerini yürüten Ibiza Havaalanı şeklinde kendi havaalanı vardır. Orada bulunan gece kulüpleri çok sayıda sayesinde onun şenlik için iyi bilinen bir şehirdir.

Araba Kiralama Hizmetleri Ibiza konusunda dikkatli olun

İlan edilmiştir bir UNESCO dünya miras alanı şehrin Ibiza sürekli onun peyzaj tutmaya çalışıyor herhangi bir kirlilik temiz. Bu nedenle, araba kiralama göre resmi Ibiza Havaalanı popüler değil. Ama seyahat rahatınız için kesinlikle gerekli olduğunu fark ederseniz oldukça kolay bir araba kiralayın.

Eğer herhangi bir ilgili kişi numaralarını bulmak önemli Otomobil Kiralama Şirketleri Ibiza'da bulunan, onlarla temas almak ve Hizmetleri ve onlar tarafından ortaya konulan koşulları öğrenmek için tereddüt etmeyin. Mümkünse birden çok araba kiralama şirketleri almak kendi karşılaştırma çalıştırmak ve hangi bir iyi olduğunu görmek için tırnak için çalışın. Böylece herhangi bir beklenmedik kaza için cezalandırılmış değil Kiralama şirketin otomobil ile yeterli sigorta örtülü olmadığını kontrol etmek asla unutmam.

Ibiza'da ziyaret turistik yerel ayarlar

Büyük yiyecek ve canlı müzik mevcuttur her zaman Ibiza'da yeri ziyaret yıl ne zaman olursa olsun. Aslında, Ibiza Havaalanı dışarı gel dakika müzik duyabiliyorum. Sık sık düzenlenen plaj partileri tek bir çatı altında duyulabilir müziğin çeşitli türleri için maruz. Restoranlar ve kafeler Ibiza underground müzik partiler gibi etkinlikleri ücrete sonlarına kadar uyanık kalmak turist sürekli girifli hizmet için gece boyunca açıktır.

Müzik dışında turistler de yakındaki adalara kruvaziyer gemilerde bir gezi çekici gibi diğer etkinlikler tadını çıkarabilirsiniz. Bir gün yolculukları turistlere cazip fiyat noktasında mevcuttur ve onlar Düşmeme izin vermemelidir bir ömür boyu fırsat bir kez öyle. Ibiza Havalimanı turizm varış için en yoğun sezon olmak olur yaz sezonu boyunca çok yoğun. En yoğun sezon yakalanmak istemiyorsanız, böylece daha az telaşlı bir şekilde şehrin keyfini turizm varış düşük nerede yılın diğer parçası seçin.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,8 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre