Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Lanzarote Havaalani

Lanzarote Havaalanı San Bartolomé, Las Palmas içinde yer alan hangi yüzden Arrecife şehir yaklaşık 5 kilometre olarak da bilinen Arrecife Havaalanı değil. Kanarya Adaları'nda yer alan Lanzarote Adası ve yolcu trafik hizmet vermektedir. Başlangıçta bu Havaalanı ihtiyacını uzun mesafe uçuşlar bölgesi ile ve Adaları diğer anakara alanlarına bağlanma ihtiyacı yakıt ikmali nedeniyle oldu. Ama şimdi, modernizasyon ve uzantısı projeler ile bu hizmetleri dünyanın hemen hemen tüm büyük havayolları için sağlamaktadır. Şu anda, İspanya ve sırası'nın en kalabalık havalimanları, 10 içinde dönem - in yolcu trafiği biri kabul edilir. Hava trafiğinin çoğu bir Avrupa Birliği ülkelerinden gelir ve Uluslararası trafik neredeyse % 70 İngiltere ve Almanya için.

Olanakları ve tesisleri

Hava alanından seyahat eden yolcular için kolaylıklar çoğu için hüküm vardır. Para Satım Tesisi ve ATM terminalleri de yüklenir. Sivil Muhafızlar emniyet ve güvenlik yolcuların için çeşitli yerlerde bulunuyor. Bilgi Hizmetleri çeşitli terminallerinde konuda şehrin önemli yerler olarak en yakın otel, ulaşım, şehir rehberi ve diğer hayati ayrıntıları hakkında yeni gezginler rehberlik için kullanılabilir.

Tüm terminaller tıbbi ilk yardım herhangi bir acil ihtiyaçlarını karşılamak için tesis ile donatılmıştır. Kayıp bölümü yolcuları havaalanında geride onların değerli eşyalarınızı geri kazanmak için yardımcı olur. Ayrıca, sergi salonu ve executive lounge kalmak rahat yolcular için ayarlamaları terminallerinde mevcuttur. Havaalanı tarihinin korumak için eski terminal havaalanı Adası'nın Havacılık tarihi ile lots - in bu içinde ses görsel belgeseller için bir miras yer olarak hizmet veren Havacılık Müzesi'nde dönüştürüldü.

Araba Kiralık İmkanları çıkış terminalleri noktada mevcuttur ve anlık olarak bir taksi rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kiralık Araba tek yönlü transferler otel veya bağlantı noktaları için kullanılabilir ve hatta yolcuların gereksinimlerine göre kiraladı. Böyle bir gereklilik önce en az 24 saat kitap araba Kiralık için Internet üzerinden ön kitap tesis kullanmak daha iyidir. Yine de ücretleri olabilir öncesi kitap daha yüksek tarafında biraz gibi görünüyor ama tercihli servis müşterilere verilen. Bu da taksi şoförü ücretli ekstra Bagaj, Park veya aksesuar giderleri vb gibi olabilir olası masrafları ile onaylamak için gezginler için tavsiye edilir.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,6 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre