Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Girosna Havaalani

Girona havaalanına Costa Brava Girona şehir yakınında yer alır. Bu Havaalanı Costa Brava, Barcelona, Pyrenees ve çevresi Hizmetleri. Binlerce turist hava alanından beyaz kumlu plajları, Costa Brava ve Akdeniz'in muhteşem kristal berraklığında sıcak suları tadını çıkarmak için her hafta gel. Kiralık Araba hakkında exorbitantly şarj Yerel taksi veya düzensiz saatlerde yollar kat Yerel Otobüsler güvenmek yerine seyahat için bir ulaşım Girona, akıllıca bir çözümdür.

Ne zaman havaalanında bırakmasından belirgin sakin bir atmosfer vardır. Tüm üç aylık dönemler üzerinden mükemmel bir hizmet emri için mütevazı yolcu trafik hacmi yaşadı. Bu nedenle, bu yıldız Araba Kiralama Hizmetleri Kiralık Araba yordamı kolaylaştırmak için havaalanında önde gelen sayaçları, zevk için şaşırtıcı değil. Ancak, bu Havaalanı Girona tercih edilen Avrupa seyahat hub olarak kullanarak Rynair ile genişletiyor. Bu nedenle, daha fazla trafik yakında bekleniyor.

Havaalanında dan iade masaları araba Kiralık Hizmetleri için bu hizmet genişletmek için ayarlamak. İkinci gelen yolcuların havaalanından çıkarabilirim hızlı bir şekilde taşımak izin ve sorunsuz alan congesting olmadan çok etkili bir rol oynamaktadır. Orada - ebilmek var olmak rağmen otobüs ve taksi hizmeti gelen yolcular için bunlar normal ve pahalı olabilir. Bir kiralama Havaalanı dışında hızlı bir şekilde özellikle ön rezervasyon ile taşımak idealdir. Hazır ve bekliyor yolcu karaya ve araba yayın formu imzalamanız istenen arabadır. Gezginler GPS tesisi ile donatılmış bir araç ile Barcelona ya da Girona için kendi sürücü olabilir.

Bu profesyonel hizmetler stratejik Havaalanı tesislerinde nihai kolaylık sağlamak için yer alır. Araba modelleri geniş bir filo seyahat gereksinimlerini karşılamak kullanılabilir. Tek bireylere hitap için düşük maliyetli bütçe otomobil kiralanabilir veya aile sedan gibi MPVs aileler ya da 7 kişi altında küçük gruplar için seçilebilir. 12 - 15 kişi oturma kapasiteli kamyonları talep üzerine temin edilmektedir. Belirli şartlar ve koşullar yasal olarak hava alanında başarılı bir kiralama emin olmak için yerine getirilmesi gereken. Bu geçerli bir ehliyet ceza veya DUI kaydı içerebilir. Temiz bir sürüş kayıt Kiralama güvenliğini sağlamak için ek bir artıdır. Sürücüleri MPVs süre en az 21 yaşında olmalıdır ve 25 yaşın en az bir şöför kamyonları gerektirebilir.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,5 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre