Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Bari Havaalani

İtalya uzun yıllar oldu Avrupa'nın en popüler turistik yerlerinden biri ve anlaşılması kolay neden bu durumda. Doğal sürücüler söz konusu çarpıcı kırsal ve leziz yerel yemekler arasında İtalya en üstünde derecelendirilmiştir. Kalabalık şehirler ve büyüleyici ülke köyleri ve yüklü kültür galerileri ve müzeler arasında değişen, yolcuları saf macera ve zihin üfleme eğlenceli için sınırsız fırsatlar bekleyebilirsiniz. Eğer İtalya'seyahat her zaman, her zaman samimi ve büyüleyici yerliler'in konukseverliğinin keyfine varacaksınız. Bari Havaalanı ile Kiralık Araba, stil Bari şehir keşfetmek büyük bir zaman olacak.

Bari Havaalanı İtalya Bari şehir bulunduğu 11 km uzaklıktadır. Bu Havaalanı şu anda birçok uluslararası havayolu şirketi Alitalia, British Airways, bütçe havayolu Ryanair ve Lufthansa gibi devam eder. Havaalanında, bir üst çentik gümrük ücretsiz alışveriş, Hediyelik eşya dükkanları da dahil olmak üzere hizmetler restoranlar, kafeler ve barlar patlayıcıların yolcu tadını çıkarabilirsiniz. Araba Kiralık şirketler şehir turu ve zengin turistik takdir eden için daha uygun hale getirecek. İdeal olarak, Bari şehir Güney İtalya Puglia bölgesinde yer alır. Şehrin bu kısa ara tatil için gidiş arasında özellikle İtalya top yerler arasında haline gelmiştir. Bari turist tarihi ve kültürel ilgi çekici yerlere ve aynı zamanda mükemmel kumsallar geniş bir yelpazesi sunmaktadır. Etkileyici bir tarihi kent merkezine ve turkuaz Adriyatik tarafından eşit olarak sınırlanmıştır Old Town şehir genellikle oluşur.

Yürüyüş/sürüş tur Bari şehir zengin tarihi ve kültürel ilgi görmek herhangi bir ziyaretçi için en iyi yoldur. Eski şehrin kalbinde, St. Nicholas Basilica bulacaksınız. 1087 kurulan, kilisenin çalındı St. Nicholas kalıntıları evine düşünülmüştü. Oldukça etkileyici olduğu gibi eski şehir seni etkileyecek. Özellikle Bari büyüleyici mirası hakkında edinmekle ilgilenen bir kişi tarafından ziyaret layık bir ev sahipliği de tanınmış tarihi sitelerini Pinacoteca Provinciale Müzesi ve Bazilikası St Nicholas gibi sanki. Kiralık Araba Servisi için gezi ve Bari alışveriş gitmek niyetinde eğer büyük bir zaman verecektir. Ayrıca, yakın kasaba eşit Altamura kasaba gibi ve layık bir ziyaret Kiralık araç ile çok caziptir.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,1 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre