Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Alghero Havaalani

Alghero için güzel plajlarıyla ünlüdür Sardinya, İtalya için güzel bir yerdir. Geçmişte, Katalan kökleri vardır çünkü küçük Barcelona etiket vardı. Burada yemekler olağanüstü ve çok sayıda turist zevk. Bu şehri keşfetmek için çeşitli turistik mekanlara etrafında sürücüye kişisel bir araba almak için araba Kiralık Hizmetleri'ne başvurmanız gerekir.

Orada çok sayıda Balık tutma bağlantı noktaları ve saat kuleleri ziyaret edin. Güzel mutfağı restoranlarda burada denizden taze ürünler ile karakterizedir. Saat kuleleri dağılmış, bir araba sahip bir araba Kiralama Hizmetleri üzerinden sürücü böylece bir saat kulesi diğer bir ısmarlıyorum. Diğer herhangi bir noktadan olmazdı Alghero bir görüş elde edebilirsin. Güzel sahil kumlu plajları ile ileriye bakmak için bir şeyler var.

Bir sürü görmek için güzel mimari ve bu otel Oda konforunda zevk alamıyorum. Araba Kiralama ve Palazzo d' Albis, nefes kesen bir ören üzerine kafa. Arabanın arkasında ve eğlenceli bir tekne yolculuğu için almak gidebilirsiniz Cappo Caccia, burada bulabilirsiniz Neptün ün Grotto.

Bir eğlence keyfini eski şehir gece orada çok sayıda bar ve kafeler ziyaret edin. İçin iyi İtalyan mutfağı restoranları ziyaret ve bazı lezzetli deniz ürünleri var. Eğer bir bütçe seyahat ediyorsanız, çiftçi pazarlarında şehirde ziyaret ettikten sonra lezzetli yemek yapabilirsiniz. Peynir, ekmek ve balık gibi taze ürün bir sürü vardır.

Tüplü dalış ve sen dahil etmek eğlenceli etkinlikleri rent a car ve kıyı bölgesi Alghero Güney tarafında ziyaret edin. Burada, Rocky Dağları, sonsuz deniz suları ve güzel bitki örtüsü kıskanılacak bir bakış bulacaksınız. Ayrıca Bosa için sürücü ve bazı dağ tırmanışı ve bisikleti yapmak.

Araba Kiralık hizmetlerini kullanarak, tüm bu seçenekleri keşfedebilirsiniz. Bir Kiralık Araba anlamına sahip yol yolculuğunuz için bir grup arkadaşıyla getirebilir. Bagaj varsa, kolayca o ileri getirebilir ve günlük geziler sırasında bir otele gitmek zorunda değilsin. Bu bir yerden diğerine taşımak ve farklı konaklama almak anlamına gelir. Bir gün bir Inn, beş yıldızlı bir, sonraki kalabileceğin seçim senindir kira ile - bir - oto servisleri, sen ne zaman sen istemek, istediğiniz gidin.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,4 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre