Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Torino Havaalani

Turin Caselle Havaalanı sadece Caselle Torinese ayarlanan Turin airport olarak daha yaygın olarak bilinir; 8NM Kuzey İtalya'daki Turin uzak olduğunu. Piedmont Bölge başkenti olarak canlı İş Merkezi ile zengin bir kültür şehridir. Bu alan güzel ve görkemli yerel mutfak kullanılabilir bolluk dalabilir Gastronomi severler için bir cennettir. Bir yerel gizli tarifleri de vermeyen bir host vitrine gıda Fuarları ile lezzetli premium dondurma nefis Grom çikolata dalabilir.

Turin akıllı tatilciler onlar onların şehir zevkleri kolaylaştırmak için havaalanında bekleyen bir Kiralık Araba olmasını sağlamak. Bu bir araç kiralama ve hill - ilk şehir ve turistik yerleriyle Piedmont için sürücü havaalanında basit araba Kiralık işlemdir. Şehir arabayla kentin Barok mimarileri ve iyi muhafaza ve sofistike kafeler, restoranlar ve dükkanlar bir ve bütün keşif yolculuğuna bir kiralama yolu ile devam etmeden önce bir fincan aromalı yerel kahve ya da çay için ikna bezeli arcaded Cadde ile ihtişamını ortaya çıkarmak.

Farklı turist olarak Turin iken cazibe manzaraları farklı tercihleri olabilir. Piazza Castello içinde farklı devirlerde inşa salonları ile şehir merkezinde yer alır. Bu muhteşem antik kale yolu ile iyi yönde bir araç kullanarak eşsiz mimarisi ile bulmak kolaydır. Bir Turin farklı köşelerinde keşfetmek için dört ana caddeleri üzerinde sürebilirim.

Palazzo Reale eski bir kraliyet ikamet yeriydi 17 yüzyılda Museo Egizo bir sürü ilginç Mısır heykeller bir Mısır Müzesi ve restore edilmiş tapınak görüntülemek 14. yüzyıldan Kha gibi ben mezar ise. Kiralık Araba kullanılabilirliğini Shroud of Turin çok güvenli bir şekilde nerede tutulur Turin'ın Katedrali için katkıda bulunabilir.

Bu nedenle, kolay erişim için varış salonunda bulunan önde gelen araç kiralama şirketleri ile çok yararlı bir seçenek olarak kanıtlamak Turin airport, Kiralık Araba. Kiraya için istenen arabalar genellikle hızlı bir pikap sağlamak için terminal'ın çok katlı otoparkında park yerleri park ettiniz. Bu Havaalanı'nda geniş ve verimli ekonomik arabalar için ucuz araç kiralama ile ağıdır.

Şartlar ve koşullar çarpışma ve hırsızlık feragat, üçüncü taraf koruma, hiçbir rezervasyon ücreti, kişisel kaza sigortası ve güvence verdi arıza yardım ile çok elverişli.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,9 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre