Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Roma Ciampino Havaalani

O zaman başka bir seçenek bir araç kiralamak gidiyor onun olası British Airways ile doğrudan uçan Roma Ciampino havaalanına alıyorum. Bu tüm harika yerler ve set kendi gündemi alarak birinde sağlar. Birçok gelenler mekan içinde dayalı bu hava alanları araba Kiralık firma vardır.

Bir kez bir check - in bir tam pasaport gerekiyor masasına geldiğinde, banka kartı reddetti beri kredi kartı bu geçerli ve sürüş lisans olduğunu unutmayın. Biri zaten önceden bir ödedi bile olanlar yetkilendirmede kullanılan çünkü bunu istemeniz yeterli. Firmaların sadece 23 yaşında ve üzerinde Kiralama Roma Ciampino Havaalanı'nda otomatik olarak sürücüleri sağlar Yaş sınırı vardır. Olanları bile gerekli yaş ile genç sürücü için ek ücretli belirli araç kategorilerden işe de değiştirilebilir.

Tüm Roma Ciampino Havaalanı araç kiralama şirketleri turnuvalarda bir araç aralığı vardır. Örneğin çok gelen bir işe firma övgüyle akıllı araç için bir minibüs bir şey, off - road aracı spor araba için de çıkarma, scooter için büyük kamyon bile. Bir seçerse, bir henüz içinde şımartın ve manzara tarzı deneyim. Sadece bu tepesi yolu bir şoför Kiralık Araba tahrik organize etmek olurdu, firma Hizmetleri tarafından sunulan.

Biri ise yürüyerek gezileri en kapsayacak şekilde planlama ancak belki de çevredeki kasabaları gibi kırsal keşfetmek için bir gün tatil yaptırmak istiyorum, sonra bazı firmaların kısa vadeli kiralama vermek. Onlar nerede birinin sadece 2, 5 veya 7 saat için Kiralık Araba düşündüğünü bir düzeni var. Onunla bir tane hazır 25 saat yardımıyla da onun ' sık sık çok daha düşük fiyatlı ve daha uygun seçenek bir vergi alımı veya otobüslerde uyku etrafında. Parası ile onların izni - BT - orada ve kira - BT - burada seçeneği bir henüz bir çok gezi seyahat planlıyor diye bir yerler arasında almak için Kiralık Araba tercih olabilir.

Kiralama firmaları kez bazı şirket bu durumda içinde de müşteriler için büyük fırsatlar sağlayan hava yolları ile ortaklık çalışmalarında AA onların teklifi üzerinde yüzde 15 indirim üyeleri tüm vermek ile takım var. Ayrıca bir tarafından her iki dolar, vermek belgili tanımlık kendisi ödemek. De, grup çeşitli ayrıcalık veya kartı Roma Ciampino Havaalanı'nda sunulan düzenleri ile gruplara katılmak mümkündür.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,9 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre