Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Pisa Galileo Galilei Havaalani

Birçok insan Pisa kelimesini duyunca ve onların akla gelen ilk şey Leaning Tower, dünyanın en ilginç fenomen biri olarak dünya çapında popülerlik kazanmaya geldi. Pisa Leaning Tower yalnız, bağlama ancak, bir kasaba olan arka plan bir kez bir deniz cumhuriyet olması olduğunu ve çok daha fazla ziyaretçi ve yerliler için aynı için sunmak için vardır büyük bir haksızlık yapıyor. Barok için ait zengin bir gürültücü antik mimariye sahiptir ve Romanesk varlık değil bir, ne de iki ev yanı sıra yaş; Ama ülkenin en önemli üniversitelerin 3. Bu çoğunluk burada gençlik yayılan çok işlek bir sıcak enerji ile bir üniversite şehir statüsü verir.

En uygun araba kiralama şirketi bulmak

Pisa Havaalanı Galileo Galilei aşağı dokunmadan üzerine, basit - e doğru bulmak sağlayacak bir şirket Kiralık bir araba kullanmak istediğiniz ne olursa olsun dönem için. Bir gün, 2 hafta veya 3 ay bile olabilir. Seçim tamamen size bağlı olduğunu. Bir araba kiralama önce ancak, çeşitli araba kiralama kuruluşları Pisa, yanı sıra kendi politikaları ve kuralları hakkında bilgilerle donatmak için yeterli araştırma yapmak emin olun. En kuruluşları, örneğin, en az kiralama yaş 21 olmalıdır ve 21 ve 25 arasında genç müşterileri çekmek üstünde tepe - in temel ücret ek bir ücret. Ayrıca, bazı kurumları otomobil ama yine 70 yaş üstü yaşlılar için kira değil, bu bir ajansı değişir.

Kiralık bir araba ve İtalya'da sürüş keyfini

Sürüş İtalya ne böyle büyük şekil ve açıkça göre standart semboller yazılan tabela olmanın yolları ile çok hoş bir deneyim olduğunu. Ancak, birkaç şey Pisa'da sürüş önce akılda tutulması gereken vardır. Yeni başlayanlar için sürüş sağ taraftaki ve maksimum hız sınırı 80 mil, başarısız olan bir para cezası üstünde belgili tanımlık yer çekecek. Ayrıca ıslah gözlük kullanımı istihdam bir görme engelli sürücü varsa, sen her zaman fazladan bir çift arabada muhtemelen bir şey gelmek yukarıya ve şu anda takıyorsun ya da kırabilir çifti kaybedersin diye taşımak unutmayın.

Kiralık Araba ile bu şehir her bit tur edebilecektir. Sen, örneğin, Piza oteli 2 yaslanmış kuleleri vardır biliyor muydunuz: çan kulesi San Michele Scalzi kilise hem de San Nicola kilise çan kulesi?

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,6 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre