Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Bologna Havaalani

Bir şehir olarak çok yüksek öğrenci nüfusuyla poz ve geleneksel bir çekicilik olması, Bologna şehir dünyada bir çok şey için bilinir. Dünya harita üzerinde şehir yer bu taşlar keşfetmek küçük egzersiz daha kendi arabanla hareket etme tarafından artan bir eğlenceli olabilir. Şehir içinde ve dışında bulunan birçok araba kiralama şirketleri bu mümkün kılmıştır.

Bologna havaalanından, o hizmet are elde edilebilir - - dan birkaç araba Kiralık başlamadan hemen sonra şehir içine iniş için Kiralık bir araba alabilirsiniz. Bu hizmetler için ortalama ziyaretçi normalde oldukça cep dostu ama sonra tekrar, maliyeti birkaç faktöre bağlı olarak değişir. Yerleşmek için ne olursa olsun paketi emin olmak için para değeri elde ve her zaman saygın bir Kiralık Araba şirket ile; başa çıkmak için tavsiye edilir herhangi bir hayal kırıklıklarını ve rip önlemek için.

Bologna Havalimanı da, Aeroporto Guillermo Marconi olarak resmi kayıt tarafından tanındığını bilmek ilginç olurdu; radyo mucit sonra adli, kim Bologna'da doğdu. En Antik Dünya Üniversiteler ve uluslararası bilinen saygın okullar kentlerle çevrili, bu şehri ev sahipliği bademcik - in her ikisi yerel ve yabancı öğrenciler ve birçok araç kiralama hizmetleri var öğrenci paketleri. Bu şehrin her yaştan ve tüm yaşam gelen turistlerin ilgisini çekmektedir bir zengin ve çeşitli kültür vermiştir. Bu nedenle, aynı zamanda, şehrin çok sayıda gece kulüpleri ile canlı ve heyecan verici gece hayatı vardır, diskotekler ve barlar civarında 3 am kadar açın. Kendine biraz bir gece düşünürsek, o zaman nasıl gece bu Bologna şehir canlanır cümbüş.

Gündüz severler için birçok faaliyetleri de vardır. Onun portikolardan, ayakta 2 millik uzun, uzun portico için ünlü olmak, San Luca kendi evinde bulur. Sadece buraya arabayla ve sütunların neredeyse sonsuz yüksekliğini yanında durduğunu belittled hissi tadını çıkarın. Çevresinde Kiralık Araba arabada, sen - ecek duyuru çok ilgi ile sürüş sırasında nasıl, evlerin birçok çatıları kırmızı renkte görünür; muhtemelen ne zaman dönüş yolu önem taşıyan. Yine de her zaman sürmeye devam et, tekerlek bir ara ve Piazza Maggiore yürümek gerek yok. Ekranda yerel mutfak örnekleme sizin zevkinize tomurcuklu kesin heyecanlandırmak. En azından kendin onların sosis tatma önce Bologna gitmen gerek izin vermez; Şehir, tüm sonra onlar için ünlüdür.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,8 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre