Tüm büyük ve bağımsız araba kiralama tedarikçilerinin fiyat karşılaştırmasını sunuyoruz

Araç kiralamak

Ara
Sınırsız Kilometre
Bütün standart sigortalar dahil
Tedarikci karşılaştırması
Kredi kart ücreti alınmamakta
Alışa 48 saat kala ücretsiz iptal
Arıza yardımı
Ücretsiz değişiklik

Araç Kiralama Venedik Havaalani

Venedik İtalya en çok ziyaret edilen yerlerinden biridir ve neden bu yer kadar popüler olduğunu iyi nedenleri vardır. Yer majorly burada bulunan konumlar önemli bir kısmını oluşturan semtleri oluşmaktadır. Venedik Havaalanı Venedik benzersiz yapısını görme ilgilenen gezginler hizmet vermektedir ve büyük ve küçük uçak havaalanında işler. Böylece en uygun şekilde Venedik'e yolculuk yapmak şehir merkezinden sadece bir kaç mil bulunur. Bu şehir çok açık yapısı nedeniyle, hava alanında birçok araba Kiralık şirket yoktur.

Venedik sokaklarını oldukça dar ve bazıları aslında bir arabayla geçilmez. Yine de, şehrin ulaşım sonraki hedefleri için güvenilir bir aracı bulmak oldukça zor bulabilirsiniz aksi takdirde havaalanından ulaşmak için bir araba kiralamak gerekir. Ev müzeye ünlü kiliseler arasında değişen birçok cazibe ve diğer şehir manzaraları turistik ilgi. Ünlü kilise Santa Maria Gloriosa dei Frari, Santa Maria dei Miracoli ve San Simeone Piccolo diğerleri arasında içerir.

Venedik Havaalanı'ndan diğer yakın ve uzak yerlere seyahat bir Kiralık Araba ile çok eğlenceli olabilir, özellikle eğer dünyanın bu kısmında için yeni olan bu da biraz hareketli olabilir. Bu nedenle, bir harita olması yol bulmak kolay bir zaman var sağlamada uzun bir yol kat edecektir. Araba Kiralama masaları Venedik Havaalanı'nda münasebetsizcesine Havaalanı'nın dış bölgelerinde bulunur ve bu en havaalanları ile durumdur. Yanlış bir dönüş almak bilmeden Bagaj talep bölümüne ele geçirebilir. Bu nedenle, en kuruluşları müşterileri onlara Kiralama çok ve aynı zamanda yön ilgi diğer yerlere yol açabilir bir harita ile sağlar.

Sürüş sırasında bu böyle bir harita bakın ve bir rota gitmek istediğiniz çeşitli yerlerde için kolay bir zaman olacak için esastır. Tipik bir gezgin için çok büyük Venedik gibi bir şehirde kayıp kendinizi bulabilirsiniz ve gereksiz yere daha fazla gaz harcama sonunda ve bilmeden seyahat maliyetini şişirmek olabilir. En araba Kiralık kuruluşları yükselttiyseniz ve GPS ile kolay ve keyifli çevresinde sürüş yapmak için donatılmış arabalar onların filosuna sahip.

Koleksiyon Hedef

Harita:

Bizim değerlendirmeler

2.500 kullanıcılar bize doğrudan oy verdik

9,0 / 10
TargetCarHire.com
Yorumlar online

50.000 kullanıcılar araba kiralama tedarikçisini online olarak değerlendirdi

9,0 / 10
Trustpilot
8,4 / 10
Review Centre